Мектеп: |
Талапкер ауылы №3 орта мектебі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Күні: 19.11.2020ж |
Мұғалімнің аты-жөні: Магзумова Раушан Сапаргалиевна |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сынып: 7 «А» |
Онлайн сабақ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Қатысушылар саны: Қатыспағандар: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: |
Мәтіндік процессордағы кестелер. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Оқу мақсаты |
7.2.2.1 – Мәтіндік процессорда кесте элементерін пішімдеу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бағалау критерийі |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар: |
Оқытудың тілдік мақсаты: кестелік деректерді графикалық түрде ұсына (диаграммалар құра) алады Пәнге қатысты лексика және терминология: кесте, ұяшық, жол, баған Диалог құруға / жазылымға қажетті сөздер топтамасы:
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Құндылықтарға баулу: |
Өмір бойы оқуға дайын болу, шығармашылық және сын тұрғысынан ойлау |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс: |
Математика, ағылшын тілі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Алдын ала білім: |
Оқушыларда мәтіндік процессордағы кестелермен жұмыс дағдысы бар. Оқушылар интернет желісінде ақпарат іздей алады. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған қызмет |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы |
а) Оқушылармен сәлемдесу ә) Оқушыларды түгендеу б)оқушылардың зейіндерін сабаққа аудару
|
Слайд 1
Әр ұлттың сәлемдесу суреттері
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Жаңа білім
Кестенің ішін біріктіру үшін: Кестені ерекшелеп алып, объеденить ячейки арқылы;
|
Кесте – table [teɪbl] - таблица
Онлайн Мектеп |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
MS Word терезесін ашып 4 бағаннан, 5 жолдан тұратын сынып тізімін құраңыз.
«Коментарий» әдісі арқылы бағалау |
Практикалық жұмыс
Карточкалар, слайд, компьютер
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ширату жаттығулары Жұмбақты шеш: Тұрады ол жолдармен бағандардан, (Кесте) Тіктөртбұрышқа ұқсайды, Елемей кетуге болмайды. Бағанменен жолдардың қиылысы, Кестеде қай элементті құрайды. (Ұяшық) Кестенің бір негізгі элементі, (Жол)
«Коментарий» әдісі арқылы бағалу |
Слайд
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы |
«Сұрақ – жауап» әдісі.
|
Слайд
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
С абақ бойынша рефлексия
Бүгінгі сабақта жүрегім арқылы не сезіндім?
Бүгінгі сабақта қолым арқылы не жасадым?
Б үгінгі сабақта миым арқылы не ойладым?
|
Оқушылар бүгінгі сабақта алған әсерлерін, тілектерін айтады |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үйге тапсырма:
|